śląskie / Bielsko-Biała

Województwo śląskie leży na południu Polski. Graniczy z Czechami i Słowacją. Charakteryzuje się największym w Polsce uprzemysłowieniem, niewielką powierzchnią przy dużej liczbie ludności; jest także jedynym województwem, w którym ilość miast na prawach powiatu przewyższa liczbę powiatów. Jest to związane z istnieniem wielu dużych miast w GOP oraz ROW. Największe miasta na Śląsku to: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska i Rybnik. Największe znaczenie dla gospodarki województwa mają przemysł i usługi. W grudniu 2015 r. działało tu 465.779 firm, a stopa bezrobocia wynosiła 8,2 procent. Wszystkie te firmy, bez względu na ich wielkość i obroty, muszą rozliczać się z podatków. Część zatrudnia księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego, zwykle w Internecie.

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy śląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównaśląskieBielsko-Biała


 
 

   ID: 21751
Biuro rachunkowe Calculer

43-300 Bielsko-Biała ( woj. śląskie )
NIP: 629-124-09-98


Biuro otwarte:
  pn-pt:  9:00 - 14:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(2)6 pkt

Opis firmy:
calculer.pl

Firma powstała w 2001 roku, odpowiadając na potrzeby klientów prężnie się rozwijała. Nasza oferta skomponowana została tak, aby zapewnić pełną obsługę kadrową, jak i rachunkową firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ze szczególną dokładnością. Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Wśród wielu usług biura rachunkowego CALCULER znajduje się księgowość i rachunkowość, którą świadczymy dla firm bez względu na ich wielkość, rodzaj i skalę prowadzonej działalności. Jesteśmy jednym z nielicznych biur rachunkowych, które posiada ofertę również dla osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej.

Oferowane usługi rachunkowe realizujemy na terenie całej Polski. Miejsce, w którym znajduje się Twoja firma, to dla nas żaden problem. Wszystkie dokumenty mogą być dostarczane kurierem. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której nasza obecność będzie konieczna, dojedziemy na miejsce, aby osobiście Ci pomóc. Przekonaj się, jak proste może być prowadzenie księgowości z nami !

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
Biuro Rachunkowe Dąbrowa Górnicza, Księgowość Dąbrowa Górnicza, Dobra Księgowa Dąbrowa Górnicza, Biuro Rachunkowe śląskie
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 21751   Wyświetleń: 233 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Bielsko-Biała - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1398
Wszystkich: 10069887
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1323