zachodniopomorskie / Police

Województwo zachodniopomorskie leży w północno-zachodniej części Polski. Największymi miastami są: Szczecin (stolica województwa), Koszalin i Świnoujście. Rozwojowi gospodarczemu sprzyja korzystne położenie geograficzne - przy granicy z Niemcami, a przez morze sąsiadujące z Danią i Szwecją. Dzięki położeniu nad morzem region jest bardzo atrakcyjny turystycznie. Turystyce sprzyja też wiele pięknych, czystych jezior, lasy, parki narodowe oraz zabytki. Ponieważ turystyka w tej części kraju jest związana w przeważającym zakresie z letnim wypoczynkiem, region charakteryzuje się dużą sezonowością pracy. Zapewne jest to jedną z przyczyn wysokiego bezrobocia, które w grudniu 2015 r. wynosiło 13,3 procent. W tym samym czasie w zachodniopomorskim istniało 220,6 tysięcy firm.

Biuro Rachunkowe Police.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy zachodniopomorskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Gryfice, Nowogard, Świdwin, Choszczno, Barlinek, Darłowo, Dębno, Złocieniec, Sławno, Pyrzyce, Drawsko Pomorskie, Myślibórz, Łobez, Trzebiatów, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównazachodniopomorskiePolice


 
   
   ID: 12574
Amicus Biuro Rachunkowe Monika Szulborska
www.amicusbiuro.pl

tel. 668355450,
ul. Grunwaldzka 15
72-010 Police ( woj. zachodniopomorskie )
NIP: 9551356944


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 15:00
  tel.: 668355450,
Oceń ten wpis:    
   

gł:(0)0 pkt

Opis firmy:
Biuro AMICUS jest nowoczesnym biurem rachunkowym, prowadzącym dla Państwa działalność rachunkowo-księgową oraz usługi doradztwa podatkowego. Jesteśmy w pełni profesjonalnym i skomputeryzowanym biurem rachunkowym. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zawodowym w prowadzeniu księgowości oraz na wysokich kwalifikacjach. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych gwarantuje profesjonalną i terminową realizację powierzonych zadań.
Celem naszego funkcjonowania, jest wsparcie naszych klientów w każdym aspekcie aktywności gospodarczej i finansowej. Każdy z Państwa, jest bowiem mniej lub bardziej aktywnym uczestnikiem szeroko pojętego życia gospodarczo-finansowego. Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem Najważniejszym. Chętnie pomagamy wszystkim w rozwiązywaniu ich problemów finansowych. Dzięki naszemu wsparciu mogą Państwo zoptymalizować wyniki finansowe przy wykorzystaniu dopuszczalnych aktami prawnymi metod. Bierzemy pełną odpowiedzialność prawną za prawidłowość i terminowość prowadzenia całej dokumentacji finansowo-księgowej. Jesteśmy w pełni legalnym biurem rachunkowym, posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do świadczenia usług rachunkowo-księgowych (Nr 19183/2007).
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Oprogramowanie na którym pracujemy jest nabyte legalnie oraz jest zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Dbamy o bezpieczeństwo danych poprzez bieżącą archiwizację w formie elektronicznej. Każdy klient naszego biura co miesiąc otrzymuje zestawienie dokumentów rachunkowych w formacie PDF na swoją pocztę elektroniczną.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe w policach, usługi księgowe police, pełna księgowość police, kpir police,
Dojazd: ul. Grunwaldzka 15, 72-010 Police : GPS: ( 53.55139, 14.56846 )

  ID: 12574   Wyświetleń: 335 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1100
Wszystkich: 7074460
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273