zachodniopomorskie / Koszalin

Województwo zachodniopomorskie leży w północno-zachodniej części Polski. Największymi miastami są: Szczecin (stolica województwa), Koszalin i Świnoujście. Rozwojowi gospodarczemu sprzyja korzystne położenie geograficzne - przy granicy z Niemcami, a przez morze sąsiadujące z Danią i Szwecją. Dzięki położeniu nad morzem region jest bardzo atrakcyjny turystycznie. Turystyce sprzyja też wiele pięknych, czystych jezior, lasy, parki narodowe oraz zabytki. Ponieważ turystyka w tej części kraju jest związana w przeważającym zakresie z letnim wypoczynkiem, region charakteryzuje się dużą sezonowością pracy. Zapewne jest to jedną z przyczyn wysokiego bezrobocia, które w grudniu 2015 r. wynosiło 13,3 procent. W tym samym czasie w zachodniopomorskim istniało 220,6 tysięcy firm.

Biuro Rachunkowe Koszalin.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy zachodniopomorskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Gryfice, Nowogard, Świdwin, Choszczno, Barlinek, Darłowo, Dębno, Złocieniec, Sławno, Pyrzyce, Drawsko Pomorskie, Myślibórz, Łobez, Trzebiatów, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównazachodniopomorskieKoszalin


 
 

   ID: 19657
Saldo Biuro Rachunkowe Patrycja Pawlikowska-Ignasiak

75-852 Koszalin ( woj. zachodniopomorskie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)3 pkt

Opis firmy:
Jesteśmy młodym, prężnym zespołem fachowców skoncentrowanym  na uczestnictwie w budowaniu sukcesu firmy naszych Klientów. Naszą dewizą jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń klienta.

Działamy na podstawie  licencji nr 23526 wydanej przez Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych, ponosimy pełną odpowiedzialność za ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych (działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej).

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również duże spółki prawa handlowego.

Nie poprzestajemy na ewidencjonowaniu dokumentów. Kładziemy duży nacisk na analizę informacji płynących z ksiąg oraz doradztwo ekonomiczno- finansowe.

Traktujemy Państwa potrzeby w sposób indywidualny. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom przez dokładne poznanie specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a spotkania z Państwem nie dotyczyły wyłącznie spraw księgowych.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Nasz personel posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz rachunkowo- finansowe. Cenimy rozwój zawodowy oraz doskonalenie własnych umiejętności, dlatego stale podnosimy własne kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych, audytorskich i podatkowych.

Lokalizacja naszego biura jest bardzo dogodna, dojazd autobusami komunikacji miejskiej nr14,15,10,12. Przyjeżdżając samochodem możecie Państwo skorzystać z bezpiecznego i bezpłatnego parkingu.
Na terenie Koszalina i okolicznych miejscowości istnieje również możliwość odbioru dokumentów z siedziby Państwa firmy.

Dzięki współpracy z Naszym Biurem Rachunkowym uzyskacie Państwo gwarancję wysokiej jakości usług, oszczędność czasu, redukcję kosztów oraz pewność terminowej realizacji zleceń.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
Firma nie zamieściła jeszcze słów kluczowych.
(Edytuj wpis , dodaj słowa kluczowe za darmo)

Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 19657   Wyświetleń: 380 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Koszalin - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 3187
Wszystkich: 7057275
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273