wielkopolskie / Nowy Tomyśl

Województwo wielkopolskie to drugie co do wielkości województwo w Polsce. Leży w jej zachodniej części. Największymi miastami w Wielkopolsce są: Poznań (który jest stolicą województwa), Kalisz, Konin i Leszno. Województwo charakteryzuje się dużą aktywnością i przedsiębiorczością mieszkańców. Zgodnie z informacją GUS z grudnia 2015 r. było tu zarejestrowanych 409.865 firm, a stopa bezrobocia wynosiła tylko 6,2 procent. Wielkopolska rozwija się bardzo dynamicznie dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu, doskonałemu szkolnictwu oraz pracownikom, korzystnym warunkom stwarzanym przez samorządy, strefom ekonomicznym oraz parkom technologicznym. Gospodarka opiera się w znacznej części na przemyśle, a także handlu i rolnictwie. W województwie istnieje wiele biur rachunkowych.

Biuro Rachunkowe Nowy Tomyśl.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy wielkopolskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Gostyń, Chodzież, Szamotuły, Złotów, Oborniki, Pleszew, Trzcianka, Nowy Tomyśl, Kępno, Ostrzeszów, Grodzisk Wielkopolski, Słupca, Wolsztyn, Mosina, Wronki, Rogoźno, Czarnków, Międzychód, Murowana Goślina, Przeźmierowo, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównawielkopolskieNowy Tomyśl


 
 

   ID: 14121
Biuro Rachunkowe Ko-B-Ra Jerzy Kośmider

64-300 Nowy Tomyśl ( woj. wielkopolskie )
NIP: 788-002-65-20


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:
Biuro Rachunkowe “Ko-B-Ra” Jerzy Kośmider - świadczy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
W biurze “Ko-B-Ra” mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Oferta biura jest adresowana do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na rozwoju firmy i nie chcą tracić czasu na szereg formalności oraz błądzić w gąszczu przepisów podatkowych.
Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, elastyczne i indywidualne podejście do klienta – wszystko to zapewnia klientom nasze biuro rachunkowe. Nowy Tomyśl – tu zaufali nam liczni przedsiębiorcy i rolnicy, którym pomagamy w obsłudze księgowej już od 1994 roku.
Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy z bogatym doświadczeniem. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów (Certyfikat nr 11467/2005 z dnia 17.10.2005).
Biuro Rachunkowe Kobra gwarantuje dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, solidność, głębokie zaangażowanie w sprawy klienta, dyskrecję i zachowanie całkowitej poufności wszelkich informacji dotyczących klientów.
Zapewniamy elastyczność w działaniu oraz miłą atmosferę.
Teren działań Biura Rachunkowego Kobra to nie tylko Nowy Tomyśl. Usługi księgowe możemy świadczyć osobom z różnych miejscowości, ponieważ istnieje możliwość współpracy zdalnej i dostarczania dokumentów drogą pocztową lub przesyłką kurierską (wówczas szczegóły lub dodatkowe zagadnienia omawiamy telefonicznie lub mailowo). W konwencjonalnym rozwiązaniu zwykle wystarcza jedno spotkanie z klientem w miesiącu. Każdorazowo jest to kwestią indywidualnych ustaleń z naszym klientem.
Biuro rachunkowe Kobra mieści się w blisko centrum Nowego Tomyśla. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie.


Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe Nowy Tomyśl, rachunkowość Nowy Tomyśl,, księgowość Nowy Tomyśl, biuro rachunkowe, księgowość, rozliczenia podatkowe, rozliczenia roczne,
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 14121   Wyświetleń: 531 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Nowy Tomyśl - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 724
Wszystkich: 7074084
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273