śląskie / Wodzisław Śląski

Województwo śląskie leży na południu Polski. Graniczy z Czechami i Słowacją. Charakteryzuje się największym w Polsce uprzemysłowieniem, niewielką powierzchnią przy dużej liczbie ludności; jest także jedynym województwem, w którym ilość miast na prawach powiatu przewyższa liczbę powiatów. Jest to związane z istnieniem wielu dużych miast w GOP oraz ROW. Największe miasta na Śląsku to: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska i Rybnik. Największe znaczenie dla gospodarki województwa mają przemysł i usługi. W grudniu 2015 r. działało tu 465.779 firm, a stopa bezrobocia wynosiła 8,2 procent. Wszystkie te firmy, bez względu na ich wielkość i obroty, muszą rozliczać się z podatków. Część zatrudnia księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego, zwykle w Internecie.

Biuro Rachunkowe Wodzisław Śląski.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy śląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównaśląskieWodzisław Śląski


 
 

   ID: 20481
Usługi Księgowe Jolanta Sobolewska

44-300 Wodzisław Śląski ( woj. śląskie )
NIP: 6471054955


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(0)0 pkt

Opis firmy:
Działamy na rynku od 1998 roku i w związku z tym posiadamy duże doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych.
Zapraszamy Państwa do współpracy z naszym Biurem.
Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
Działalność naszego biura cechuje fachowość, wszechstronność, rzetelność i bezpieczeństwo oparte na wieloletnim doświadczeniu moim i moich pracowników.
Nasze atuty to zaangażowanie w sprawy klienta, staranność, solidność, nowoczesność i sympatyczna obsługa naszych klientów.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o wysokie standardy realizacji zleconych zadań.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
księgowość,usługa księgowa, rozliczenie firmy, księgowa, doradca podatkowy,ryczałt,księga przychodów i rozchodów,ZUS,VAT,PIT, kadry, lista płac , rozliczenie roczne,środek trwały , ewidencje księgowe, podatek dochodowy,podatek VAT, ochrona środowiska
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 20481   Wyświetleń: 483 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Wodzisław Śląski - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1049
Wszystkich: 6812909
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273