śląskie / Siemianowice Śląskie

Województwo śląskie leży na południu Polski. Graniczy z Czechami i Słowacją. Charakteryzuje się największym w Polsce uprzemysłowieniem, niewielką powierzchnią przy dużej liczbie ludności; jest także jedynym województwem, w którym ilość miast na prawach powiatu przewyższa liczbę powiatów. Jest to związane z istnieniem wielu dużych miast w GOP oraz ROW. Największe miasta na Śląsku to: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska i Rybnik. Największe znaczenie dla gospodarki województwa mają przemysł i usługi. W grudniu 2015 r. działało tu 465.779 firm, a stopa bezrobocia wynosiła 8,2 procent. Wszystkie te firmy, bez względu na ich wielkość i obroty, muszą rozliczać się z podatków. Część zatrudnia księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego, zwykle w Internecie.

Biuro Rachunkowe Siemianowice Śląskie.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy śląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównaśląskieSiemianowice Śląskie


 
 

   ID: 21730
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

41-100 Siemianowice Śląskie ( woj. śląskie )
NIP: 643-167-86-03


Biuro otwarte:
  pn-pt:  12:00 - 18:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:
Kancelaria Księgowa powstała z połączenia pasji, doświadczenia jak również potrzeby ciągłego rozwoju. Jej właścicielką jest absolwentka kierunku rachunkowości i zarządzania finansowego. Swoje wykształcenie dopełnia blisko 10 letnim doświadczeniem na stanowisku księgowej. W tym czasie zdobyła niezbędną wiedzę do uruchomienia własnego biura rachunkowego, natomiast doświadczenie w prowadzeniu różnych rodzajów działalności od uproszczonej księgowości po księgi rachunkowe chce pogłębiać nadal rozwijając siebie i dążyć do rozwoju własnych klientów.

Człowiek pot­rze­buje pas­ji, która wy­pełni część je­go życia, i którą podzieli się z innymi.

Podejmując z nami współpracę mogę zapewnić, że kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem będą świadczone usługi z zakresie prowadzenia księgowości uproszczonej, ksiąg handlowych, kadr i płac jak również wszystkich niezbędnych czynności kadrowo-księgowych.

W swojej pracy stawiam na innowacyjne rozwiązania, dlatego została wdrożona księgowość on-line, dzięki której z każdego miejsca na ziemi Klienci mają możliwość monitorowania swoich finansów.

Kancelaria posiada ubezpieczenie OC, dzięki któremu nasi Klienci mają pewność profesjonalnej obsługi.

Zapraszam do współpracy.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe Siemianowice, kancelaria księgowa Siemianowice, księgowość Siemianowice, księgowość online śląskie, usługi księgowe Siemianowice, księga przychodów Siemianowice, dobre biuro rachunkowe Siemianowice, księgowa Siemianowice, dobra księgowa Siemianowice, polecana księgowa Siemianowice
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 21730   Wyświetleń: 365 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Siemianowice Śląskie - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 711
Wszystkich: 7074071
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273