mazowieckie / Warszawa

Województwo mazowieckie sprzyja rozwojowi działalności gospodarczej. Pod koniec 2015 r. działało tam 766.030 firm, z których większość korzystała z usług biur rachunkowych i wie jak ważne jest znalezienie dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego. Ten serwis ma to ułatwić. Województwo mazowieckie znajduje się w środkowo-wschodniej części Polski. Siedzibą jego władz jest Warszawa. Innymi dużymi miastami są: Ostrołęka, Płock, Radom i Siedlce. Jest to region o najmniejszym bezrobociu, największej ilości osób zatrudnionych, najwyższym przeciętnym wynagrodzeniu i najwyższym PKB na województwo. Atutami mazowieckiego jest wysokowykwalifikowana kadra, przyciąganie kapitału krajowego i zagranicznego do stolicy, a także rolnictwo i turystyka.

Biuro Rachunkowe Warszawa.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy mazowieckie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pułtusk, Pionki, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Grójec, Milanówek, Brwinów, Węgrów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Radzymin, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki, Karczew, Maków Mazowiecki, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównamazowieckieWarszawa


 
   
   ID: 21739
BPG Polska Audyt Sp. z o. o.
www.bpg.pl

tel. 22 419 91 50,
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa ( woj. mazowieckie )
NIP: 521 32 18 72


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
  tel.: 22 419 91 50,
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)1 pkt

Opis firmy:
Grupa BPG od rozpoczęcia działalności w 1979r. nieustannie doskonali oraz poszerza swoją działalność. Obecnie BPG reprezentowana jest w Europie w dziesięciu miastach w Niemczech, w dwóch w Polsce oraz jednym na Łotwie.

Specjaliści z BPG specjalizują się w świadczeniu usług takich jak:
badania sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi przepisami prawa i IFRS, HGB, US GAAP oraz innymi standardami rachunkowości,
doradztwa podatkowego,
audytu systemów informatycznych,
prowadzenia ksiąg rachunkowych,
usług płacowych i kadrowych oraz usług pokrewnych
Wszystkie usługi prowadzone są dla firm i przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak też osób fizycznych i mogą być prowadzone w dwóch obcych jeżykach, takich jak angielski oraz niemiecki.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
księgowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo podatkowe, biegły rewident warszawa, badanie sprawozdań finansowych,, usługi kadrowe, usługi płacowe
Dojazd: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa : GPS: ( )

  ID: 21739   Wyświetleń: 300 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 2971
Wszystkich: 7076331
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273